Veri Kurtarma Hizmet Şartları

Veri Kurtarma Hizmet Şartları

Ödeme şartları

Kote edilmiş bir Veri Kurtarma Ücreti tahsil edilecektir; tüm medya, nakliye ve taşıma masraflarından ve nakliye sırasındaki tüm kayıp risklerinden sorumlu olmayı kabul edersiniz. Alıntılanan tüm ücretleri ve geçerli nakliye ücretlerini ve ayrıca gerektiğinde vergi ve benzeri ücretleri ödemeyi kabul etmektesiniz. Bu Servis Sözleşmesini kabul ederek onaylamadığınız sürece hiçbir hizmet gerçekleştirilmez ve hiçbir ücret alınmaz. Ek olarak, olay verilerinde kurtarılamaz kabul edilirse, kurtarılamaz ortamın size geri gönderilmesiyle ilişkili tüm nakliye ücretlerini ödemeyi kabul edersiniz. Medyanızın geri gönderilmemesine karar vermeniz durumunda veya iade nakliyesi için ödeme sağlayamazsanız, medya / veri / ekipman herhangi bir değerlendirme veya kurtarma girişimi tamamlandıktan 90 gün sonra imha edilecektir.

  1. Ödeme Yöntemi – 2.500 ABD Dolarından büyük olan bir şirket veya kişisel çek için, kasiyer çeki veya banka havalesi gerekir. Kredi kartları 2,500 $ üzerindeki ödemelerde kabul edilmeyecektir.
  2. Gecikmeli Ödeme – Tamamen ödeme tamamlandığında yapılır ve önceden düzenlemeler yapılmadıkça kesin ödeme talebinin bildirimini aldıktan sonraki on (10) iş günü içinde yapılması gerekir.
  3. Para İadesi Yok – Universal Veri Kurtarma, veri kurtarma için tarafınızdan yapılan hiçbir ödeme için para iadesi yapmaz

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Universal Veri Kurtarma’ya sağladığınız medya / veri / ekipmanın zaten zarar gördüğünü, veri kurtarma çabalarının potansiyel olarak daha fazla hasara yol açabileceğini ve Universal Veri Kurtarma’nın bundan veya diğer zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız. Universal Veri Kurtarma tarafından döşenmiş ekipman veya ortamların zarar görmesi veya arızalanması. Universal Veri Kurtarma’nın bu sözleşme kapsamında yapılan işler için size karşı olan sorumluluğunun, bu tür bir yükümlülüğün hangi şartlar altında olduğuna bakılmaksızın, hangisi daha büyükse, hangisinin daha büyük olduğuna

bakılmaksızın, 1.00,00 USD’yi veya Universal Veri Kurtarma tarafından size ödenen tutarı aşmayacağını kabul edersiniz. . Hiçbir koşul altında Universal Veri Kurtarma, müşteriye, özel, dolaylı, tesadüfi veya sonuç olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan sözleşmeden, kesin sorumluluktan, garantiden, veya başka bir şekilde sorumlu tutulamaz.

UNİVERSAL VERİ GERİ KAZANIMI, DOĞRUDAN, YANLIŞ, İSTEMCİ, ÖZEL, PUNİTİF VEYA HARİÇ OLMAYAN (İNCELEME, ÖZEL, PUNİTİF VEYA SINIRLI OLMADAN, BUS, SINIRSIZ VE HIZLI OLMADAN KAYNAK VERİLMEMEKTEDİR) GİBİ) AŞAĞIDAKİ SAĞLANAN HİZMETLERDEN KAYNAKLANAN HİZMETLER, UNİVERSAL VERİLERİNİN BÜYÜK ZARARLARIN OLDUĞU OLDUĞUNDAN ÖNERİLMESİ.

Geçerli Hukuk ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu Anlaşmanın yürürlüğe girebilirliği, geçerliliği, inşası ve işletilmesi ve tüm şartları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre belirlenir.

 

Arabuluculuk / Tahkim :

  1. Eğer bir anlaşmazlık bu Sözleşme’den kaynaklanıyorsa veya bununla ilgiliyse ya da ihlal edilirse ve söz konusu anlaşmazlık müzakere yoluyla çözülemezse, Universal Veri Kurtarma ve Müşteri (siz) önce anlaşmazlığı, arabuluculuk yoluyla arabuluculukla çözmek için iyi niyetle çalışmayı kabul eder. Tahkim başvurusunda bulunmadan önce Türkiye Cumhuriyeti Adli Ticari Arabuluculuk Kuralları.
  2. Bu Sözleşmeden doğan veya bu sözleşmeyle ilgili ya da bunlarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık veya bunun ihlali, otuz (30) takvim günü içerisinde arabuluculukla çözülemeyen herhangi bir ihtilaf, en sonunda, Ticari Tahkim Kurallarına göre Türkiye Cumhuriyeti Adli Makamlar tarafından uygulanan tahkim ve karara bağlanması ile karara bağlanır. hakimler tarafından verilen ödül yargı yetkisine sahip herhangi bir mahkemeye girilebilir. Tahkim, Türkiye Cumhuriyeti Tahkim Yasası uyarınca, Türk’Adli Makamlarca (başka bir yer taraflarca kararlaştırılmadıkça) Türk Adli Makamlarca yapılacaktır. Bu kurallara uygun olarak adlandırılan bir hakim olacaktır. Hakimin kararına, kararın dayandığı sebeplerin bir ifadesi eşlik edecektir.

 

Kurtarılamaz Veriler

Verileriniz tamamen “Kurtarılamaz” olarak kabul edilirse; veya yalnızca verilerinizin kurtarılmasını istemezseniz, iade nakliye ücretlerini ve hızlandırıcı ücretleri (varsa) sizin sorumluluğunuzda kalır. Kurtarılamaz ”, Universal Veri Kurtarma özelliğinin herhangi bir yöntemiyle medyadaki herhangi bir veriye erişimi engelleyen medyada mekanik arıza veya ciddi veri bozulması olduğu anlamına gelir. Bu tanım, veri kurtarma durumunuz oluşturulduğunda ‘istenen’ verilerin belirtilmediği durumlarda geçerli değildir.

  • Bireysel / Kurumsal
  • EB Defteri
  • Gizlilik Sözleşmesi