Quantum Harddisk veri kurtarma

Quantum Harddisk veri kurtarma

Quantum Harddisk Veri Kurtarma

Veri kurtarma Harddisk Server Kamera Telefon Usb Bellek Kurtarma

Türkiyede %99 Profesyonel Sertifikalı %100 Gizlilik ile Tüm Veri Kayıt ortamları ve Dijital Sistemlerden Veri Kurtarmaktayız Veri Kurtarma Yapılacak Veri Kayıt ortamı Sistemlerde ilk olarak Bu Sayfa üzerinde Anlatılan bazı uyarı ve önlemleri dikkate almaları gereklidir yanlış yapılan uygulamalarda veri haritaları ve dosya yapıları dağılır üzerine veri yazılır kayıp verileri kurtarmak mümkün olmayabilir.

Değerli ziyaret Takipçi ve Müşterilerimiz  Bizi Aradığınızda Lütfen Veri Kayıpları Oluşan Harddisk  Media Telefon Kamera Hafıza Kartı Vb Veri Cihazınızın Detaylarını bize Anlatınız, Kurtardığımız ve En çok Rastlanan Hardddisk Sorunları ve Yapılan işlemler Nelerdir Sorunlar Harddisk yüzeyde çizik Var Harici Harddiski Bilgisayara usb den bağladığımda Usb den Algılandığında Anlık olarak işletim sistemi kilitleniyor veya Harici Harddiskimi Usbden bağladığımda Bilgisayar Resetleniyor Bu sorunun Sebebi Harddiske Virüs Bulaşmasından Veya Harddiskin Smart Arayüz Tablosu Dolduğu için Kaynaklanmaktadır Smart arayüz Tablosunun Dolması Harddiskteki oluşan bozuk sectörler olduğundan smart dolduğu için sürekli hata oluşur sisteme cevap gönderemediği için kilitlenmektedir peki ne yapmak gereklidir harddiski test programları ile test edebilirsiniz tabiki bu her zaman geçerli olmaya biliyor sebebi ise bazen harddiskin manyetik okuyucu kafalarından bazıları bozulabiliyor veya zayıflıyor bu gibi arıza olduğunda harddiski bilgisayara bağlayıp her denemede dosya ve veriler bozulmaya başlıyor ve  manyetik yüzeyde hatalar artıyor yanlış yapılan işlemlerde harddisk veri kurtarma oranı azalıyor ve sonuç bir bakmışsınız sıfır data veri kalmış veriler bozulmuş bu gibi sorunlarda bizden bilgi alınız, Bunların Dışında Harddisk Vakumlu Kapağını Lütfen Açmayınız, Youtube Facebook gibi Sosyal Medya Sitelerinden Videoları izleyip Vakumlu Kapağı açıp Manyetik yüzeyi ellemektedirler ve kapak açıkken bilgisayara harici bağlayıp deneme yapmaktadırlar bu gibi işlemlerde Harddiskin Kurtarılması imkansızlaşıyor bu gibi işlemleri lütfen denemeyiniz. Harddisk Veri Kurtarma Telefon Veri Kurtarma Nas Veri Kurtarma NVR Veri Kurtarma Server Veri Kurtarma Raid Veri Kurtarma Usb Bellek Veri Kurtarma Sunucu Veri Kurtarma Digital Kamera Veri Kurtarma Fotoğraf Makinesi Veri Kurtarma Usb Bellek Veri kurtarma Bu gibi Sistemlerin Analiz incelemesi ve doğru sonuç çözümü bulabilmemiz için bize yazılı ve sözlü olarak veri kurtarma yapılacak sistemlerin sorunu ve detaylarını mutlaka veri kurtarma talep forumunda belirtmelisiniz

Diğer Harddiskler Hakkında bilgileri Detayları aşağıdaki linklerde Bulabilirsiniz !

  • Harddisk Veri Kurtarma
  • SATA Harddisk Veri Kurtarma
  • PATA Harddisk Veri Kurtarma
  • IDE Harddisk Veri Kurtarma
  • SCSI Harddisk Veri Kurtarma
  • SAS Harddisk Veri Kurtarma
  • SSD Harddisk Veri Kurtarma
  • USB Harddisk Veri Kurtarma
  • NAS Harddisk Veri Kurtarma

Harddisk Veri Kurtarma hakkında sorular ve Cevapları Burada ?

Harddisk Veri Kurtarma Server Veri Kurtarma Yazılım Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hakkında ?

Veri kurtarma ile ilgili detaylar işin akışı verilerin kurtarılması

Dahili veya Harici işletim Sistemi veya yedek harddisklerde Veri Kayıpları olduğunda harddiske kesinlikle hiç veri yüklemesi program yüklemesi yapmayınız genellikle yapılan bazı yanlış işlemler şunlardır harddisk bozulduğunda windows üzerinden harddiski formatlamak veya wipe low level format atmak imaj yüklemek veya bazı kurtarma programları yüklemek veya bazı programlarla kurtarma yapılıp kurtarılan verileri harddiske yüklemek bu gibi yanlışl yapılan işlemlerde veriler tamamiyle silinir ve bozulur bir dahada geri döndürülmez. crypto virüsünden  veri kurtarma yöntemi hackerların çoğunlukla şifleme yaptıkları dosya sistemleri tüm kullanılan veriler için geçerlidir tüm sistemdeki kullanılan dosyaların tamamının uzantıları isimleri değişmektedir ve şifrelenmektedir  bunun amacı fidye istemektir fidye virüsü diye bilinir işletim sistemindeki tüm kullanılan verileri şifreler harici harddiskler dahil olmak üzere windows işletim sistemine telefon tablet harici harddisk usb kamera hepsi şifrelenir güncel antivirüs kullanılması gerekmektedir ayrıca bilinmeyen email adreslerini ve gelen dosyaları açmayınız, sosyal medya üzerinden gelen link bağlantı web sitelerine dikkat edilmesi gereklidir.

Hangi Marka Harddiski Kullanmam Gerekli? Genellikle Tercih edilen Markalardan 1ci olarak Western digital tercihimizdir Diğer Marka Harddiskler ise sırası ile Seagate Samsung Toshiba Fujitsu Toshiba HGST Hitachi

Harddisk Kullanım ve önlemler Çok önemli Bilgisayarda usb den Kullandığınız harddisk işlem bittikden sonra usbden çekip hemen çıkartmayınız güvenli çıkart diyerek kullanınız aksi takdirde harddiskinizin ömrü kısa olur çok çabuk bozulur.

Veri Kurtarma Merkezi

veri kurtarma harddisk veri kurtarma veri kurtarma fiyatlistesi veri kurtarma talep formu

Üniversal Veri Kurtarma Merkezi Ofis! destek alın sizleri ofisimize bekleriz.

SSD Harddisklerin Kullanım Ömrünü Uzatma Güvenli Kullanım ? Marka Bağımsız Hangi SSD Harddiski Kullanıyorsanız Kullanın Bazı uyarı Önlemleri Dikkate Alınız…Devamı Harddiskinizin Kullanım Ömrünü Uzatma Güvenli Kullanım ?

Marka Bağımsız Hangi Harddiski Kullanıyorsanız Kullanın Bazı uyarı Önlemleri Dikkate Alınız…Devamı

Diz üstü Bilgisayarınızın Harddiskinden sesler mi Geliyor ? Harddisk Veri Kurtarma Ücretsiz Bedava Depolama ? bedava ücretsiz depolama alanı g drive Ekranı Kırık Çalışmayan Cep Telefonu Kurtarma Cep Telefonu Ekranı Kırılmış Parçalanmış Telefon Paramparça Resim Video Whatsapp Rehner Sms Bilgilerin Kurtarılması Devamı… Seagate Harddisk Veri Kurtarma ?  Seagate Harddisk için Veri Kurtarma Talimatları detayları için Devamı….  Samsung Harddisk için Veri Kurtarma Talimatları detayları için Devamı…

Veri Kurtarma Talep Veri Kurtarma Talep Gönderdiğinizde Sizlere e posta veya telefon ile irtibata geçilir

24 veya 48 Saate Kadar Ücretsiz Analiz Hizmeti

Veri Kurtarma Analizi ? Verileri Kurtarılacak Cihaz Vb Sisteminiz Bize Ulaşdığında Gerekli incelemeri yapıldıkdan Sonra müşterinin kendisinden onay alınır. Online Takip Müşterilerimizin Kurtarılan Verilerini Ödemesi Alındıktan Sonra Uzak Bağlantı ile Server Üzerinden Kontrol Edebiliyor.

Cerrah Paşa Hastanesi  Bilgi işlem Bölümünde Kullandığımız Harici Seagate 400GB Harddiskdeki verileri tamamen Kurtardıkları için Teşekkür ederiz.

Antalya Medipol Hastanesi  Kullandığımız Bilgi işlem Bölümü Seagate Nas pro 4 bay Server Raid 5 Sistem Çöktü Tüm Verileri  Herşeyi tamamen Kurtardıkları için Teşekkür ederiz.

Bu gönderiyi paylaş